Uğursal Hakkında

Firmamızın geçmişi 1970 yılına dayanmakta olup, adi ortaklık ile başlamış ve 13.10.1981 tarihinde Uğursal İnşaat Taahhüt Pazarlama ve Tic. Ltd. Şirketi adı altında kurulmuştur. Faaliyete geçtiği yıldan bu yana betonarme bina inşaatı üzerinde uzmanlaşan firmamız yaklaşık olarak 1600 konut ve 180 işyeri olmak üzere toplamda 250.000 m2 inşaat alanı taahhüt edilen süre içerisinde başarı ile tamamlanmıştır.

Şirketimiz, İstanbul' da seçkin yerlerde lüks konutlar yaptığı gibi, dar gelirli insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere modern toplu konut siteleri de yapmıştır. Günümüz Türkiye' sinde çarpık kentleşme sonucu estetikten yoksun, altyapısı eksik ve sağlam olmayan yapılar hem insanların hayatlarını tehdit ediyor hem de şehirlerimiz için görüntü kirliliği oluşturuyor. Uğursal İnşaat olarak yönetmeliklere uygun, depreme karşı dayanıklı, estetik, ve ergonomik binalar üreterek insanlığın ve müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmayı amaçlamaktayız. Bunun için şirket olarak önceliğimiz kendimizi gerek yapım tekniğinde gerekse yönetim alanında sürekli olarak geliştirerek değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Şirketimizin merkezi İstanbul' un Kadıköy ilçesinde olup, halen kat karşılığı inşaat ve bina yenileme alanlarında faaliyet göstermekte ve talep geldiği takdirde kişiye özel projeler üretmektedir.

İSTANBUL OFİS